Uluslararası Evden Eve Nakliyat

04.10.2021
192
Uluslararası Nakliyat'da %15 İndirim
Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat | İstanbul Almanya Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat ; Taşınmak başlı başına zorlayıcı ve zahmetli bir iş olduğu için genellikle taşınma planı en son çare olarak düşünülse de hayatımız boyunca sıkça başımıza gelebilmektedir. Özellikle taşınma işlemi taşınma mesafesi ile alakalı olarak daha zorlayıcı olmaktadır. Özellikle yurt dışı bir taşınma işlem olduğunda prosedürler ve mesafeden dolayı nakliyat konusu daha çok zorlaşmamaktadır.

Uluslararası nakliyat aşamalarında gümrük işleri ve oturma izinleri vs. Gibi birçok detay olduğu için bu nakliye işi bu işlemi daha önce yapmış ve tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Gümrük konularında bilgili olmayan firmalar için bu nakliye süreci oldukça problemli olduğu gibi eşyaların güvenliği konusunda da problemler meydana gelebilmektedir.

Profesyonel olarak yurt dışına eşya taşıma yapan firmalar araştırılarak onlar ile anlaşma yapılması sizlerin uluslararası nakliye işlemlerinizde daha hızlı ve problemsiz bir süreç yaşamanıza yardımcı olacaktır. Bu nakliye türünü bilen firmalar sizleri bu süreçte olması gerektiği şekilde yönlendirmektedir. Bu sayede sizler sadece nakliye firmasının yönlendirmelerine uyarak eşyalarınızı yeni adresinizde bekleyebilirsiniz.

Uluslararası Nakliyat Aşamaları

Uluslararası taşınma işlemleri için uluslararası taşımacılık yapan firmalar ile anlaşmanız gerekmektedir. Uluslararası taşıma konusunda tecrübeli olan firmalar bu süreci problemsiz olarak çözebilmektedir. Bu süreç bazen gümrük konularından dolayı uzayabilmektedir. Yurt dışına taşınmaya karar verdikten sonra taşıma işlemlerinden önce yaşayacağınız yerde oturma izni çıkarmanız gerekiyor.

Oturma izni olan ya da çift vatandaşlığı olan kişilerin ise herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmadan nakliyat firması ile anlaşması yeterli olmaktadır. Eşyaların hangi ülkeye götürüleceğine göre teslimat süresi değişebilmektedir. Taşınma işlemlerini başlatmak için taşıma firmasından ekspertiz eşyalarınızı incelemek için evinize gelmektedir. Evinize gelen ekspertiz genel bir rapor çıkarır. Eşyaların tam kütlesi eşyalar toplanıp araca yüklenirken hesaplanabilmektedir.

Eşyalarınız kararlaştırılan gün geldiğinde gelip uygun şekilde toparlanarak paketlenir. En son olarak da streç film ile sabitlenerek korumaya alınır.  Korumaya alınan eşyalar yurt dışına sevk edilecek araca yüklenmeden önce sevkiyat aracına yüklenir. Bu araç depolara gelerek, eşyalarınızı depoda asıl araca aktarılır.Uluslararası nakliyat bu aracın yola çıkması ile başlar. Aracın gümrük işlemlerinin halledilebilmesi için sizlerden b azı evraklar talep edilir.

Uluslararası Nakliye Fiyatları

Yurtdışına taşınmak için alacağınız uluslararası nakliye hizmeti için fiyat konusu birçok değişken ile etkilenmektedir. Bu hizmeti veren çok sayıda firma farklı fiyatlar sunabilmektedir. Fakat oldukça çetrefilli olan bu süreç için kaliteli ve profesyonel firmalardan hizmet almanız kesinlikle çok önemledir.

Uluslararası evden eve nakliye fiyatı eşyalarınızın nereden alınıp hangi konuma gideceğine göre değişmektedir. Mesafe fiyatı direkt etkileyen fiyatlardandır. Eşyanızın toplam boyutu da fiyat değişikliğine neden olmaktadır. Aynı zamanda yapılacak olan taşıma işlemi sırasında depoda bekleme süresi sizler tarafından artırılabilmektedir. Bu da fiyata etki eden durumlardan birisidir.

Uluslararası Nakliye İçin Gerekli Evraklar

Yurt dışına yerleşmek için plan yapan kişilerin buradan eşyalarınızın tamamını o ülkeye götürmek konusunda endişeleri olabiliyor. Taşıma işlemleri ve maliyetinden dolayı oradan yeni eşyalar alınması daha kolay gelebiliyor. Fakat taşıma her zaman maliyet olarak daha uyguna gelmektedir. Taşıma işlemleri için nakliye firmasına teslim etmeniz gereken evraklar dışında yapmanız gereken bir işlem yoktur.

Taşıma işlemine geçmeden önce hazırlamanız gereken evraklar pasaport fotokopisi, kimlik fotokopisi, vekalet, nakil belgesi, ülkedeki adresinizi belirten ikametgah ve otuma iznidir. Bu belgeleri taşıma firmasına teslim ettiğinizde gerekli işlemler başlatılır. Uluslararası evden eve nakliyat süreci bu şekilde başlayabilmektedir. Önemli evraklarınızı teslim edeceğiniz firmayı güvenilir ve profesyonel iş yapanlardan seçmeniz sizler için koruyucu olacağı gibi önemli olacaktır.

Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Fiyatlarımız eşyanın tespitinden sonra yapılacak check-in işleminden sonra belirlenmektedir.

İstanbul’dan Almanya’ya evden eve nakliyat var mı?

Firma olarak en çok hizmet verdiğimiz ülkelerin başında Almanya gelmektedir. Düzenli olarak;İstanbul – Almanya arası Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

İngiltere’ye ev taşıma nasıl oluyor?

Firmamıza bu konuda gerekli evrak ve vekalet bilgisi verildikten sonra işlemlerini tarafımızca yapılmaktadır.

DMCA.com Protection Status