Vinçle Ev Taşıma – Vinç Ve Dış Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Vinçle Ev Taşıma – Vinç Ve Dış Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Vinçle Ev Taşıma – Vinç Ve Dış Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetleri olarak, 15. kata kadar yükselebilen dış asansörlü evden eve nakliyat ev ofis taşıma hizmetini, şehir içi, şehirler arası, milletler arası, taşımalarımızda sağlamaktayız.

Gerekli durumlarda vinç kullanmaktayız.

Asansörlü nakliyat yapan dış asansörümüz 15. kata kadar yükselmektedir.

Dış asansör kurulumu için öncelikle ev adresinize yetkili elemanlarımızı yönlendiriyor ve ücretsiz keşif yaptırılıp kuruluma uygun olup olmadığı raporu çıkarılmaktadır.

Doğru asansörlü taşımacılık için genellikle ev veya ofis eşyalarınız nakliye sırasında bina asansörüne sığmadığında, bina içi merdivenlerden dönmediğinde veya yönetimlerin bina içerisinde taşımaya izin vermediği durumlarda vinç ve dış asansörler kullanılmaktadır.

Örnek olarak şehirler arası taşımalarda bir çok ev taşımasında dış asansör kurulumu yapılmaktadır.

vinçle ev taşıma
vinçle ev taşıma

Yüksek katlı binalara veya giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu asansörlü evden eve nakliyat seçeneğidir.

Eğer evinizde asansör yok veya bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise ve 4. kattan daha üstü bir kata taşınacaksanız eşyalarınızın iyiliği için asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bu kararı nakliyat firmanız ile beraber istişare ile vermenizi öneriyoruz.

Bu seneğin kullanılabilmesi için evinizin konumu ve eşyanın taşınacağı balkon veya pencerelerin uygun olması şartı gibi birde modüler asansörün kurulması için de bina çevresinin uygun olması gerekmektedir. Bazen evin önünde bulunan bir ağaç bile veya evinizin bulunduğu sokaktaki trafik akışı asansör kurulmasını engellemektedir.
Taşınacağınız eve asansör kurulabilir mi bu sorunun cevabını evinizin ve sokağın resimlerini her açıdan çekerek nakliyat firmanız ile paylaşırsanız bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz. Bu önlemleri almadan asansör evinizin kapısına kadar gelip kurulamayacağı anlaşıldığında geri gittiğinde bile size bir maliyet oluşturacaktır. Bu ekstra maliyetler için önlem almayı ihmal etmeyin.

Hangi Eşyalar Evden Eve Nakliyat Asansörüyle Taşınabilir?

Bu sorunun cevabı asansörün kurulacağı alan ile doğrudan ilgili bir durumdur. Nakliyat asansörleri genellikle balkon veya çift açılır pencerelere son zamanlarda yaygınlaşan fransız balkonlara kuruluyor. Eğer asansör balkona kurulduysa balkon kapınızdan geçebilen tüm eşyalar asansör ile taşınabilir. Ancak eğer balkon kapınız plastik doğrama (pimapen) ise aslında asansör ile taşınması gereken beyaz eşyalar ve koltuk takımınız bu kapıdan büyük olasılıkla geçmeyecektir. Bu eşyalar yine merdivenler kullanılarak taşınacaktır.
Evinizde fransız balkon var veya pencerenin her iki kanadı da açılıyorsa muhtemelen tüm eşyalarınız asansörle evinize taşınacaktır.
Bazen eşyaların taşınması için evde bulunan bir pencere taşınma sonuna kadar sökülüp taşınma bittikten sonra tekrar takılabiliyor. Bu seçeneklerinde olduğunu unutmayın. Eşyalarınızın asansörle taşınmasını istiyorsanız bu ihtimalleri de değerlendirin.
Rüzgarlı günlerde bu hizmeti almayı tavsiye etmiyoruz. Daha önce yaşadığımız bir tecrübe rüzgar nedeniyle altıncı kattan aşağıya düşen bir buzdolabına şahit olduk. Dikkatli olun.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat için en büyük pazar olsada asansörlü nakliyat için diğer şehirlere göre biraz geride kalmış. Örneğin İzmir veya Adana şehirlerinde asansörlü nakliyat sektörde standart bir hizmet haline gelmişken İstanbul evden eve nakliyat için hala bir lüks olarak sunulmaktadır.

Şehrin nüfusuna ve sektörün büyüklüğüne göre çok az modüler asansör hizmet vermektedir. Buda aslında asansörlü nakliyat isteseniz de taşındığınız gün için müsait bir asansör aracı bulamayacağınız anlamına gelebiliyor.
İstanbul Asansör Fiyatları: 350 – 600 TL Peki İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları ne kadar?

Taşınma fiyatınıza ek 350 – 600 TL arası bir ödeme yaparak asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.
İstanbul’da fiyatlar diğer illerimize göre pahalı kalmaktadır. Bunun nedeni hem az hizmet verenin olması hemde çok talep olması ile fiyatlar biraz yüksek.
Bu fiyatlar asansör kamyonetinin bulunduğunuz yere kadar ne kadarlık bir yakıt yakacağı ile orantılı olarak değişmektedir.
İstanbul’un Hangi İlçelerinde Asansörlü Nakliyat Hizmeti Verilmektedir?

Asansörün ücretini ödediğiniz taktirde istediğiniz ilçeye götürebilir ve orada hizmet alabilirsiniz.
Ancak istanbul’da asansörlü nakliyatın yoğunluk kullanıldığı bölgeler vardır.

Bu ilçelerin başında Beylikdüzü ilçesi gelmektedir.

Yüksek katlı binaları ve bu binalarda yük asansörünün bulunmaması nedeniyle Beylikdüzü evden eve nakliyat için sıklıkla asansör hizmeti kullanılmaktadır ve bu bölgede kolayca asansör kiralayabilirsiniz.
Beylikdüzü ilçesinden sonra en çok asansör kullanılan ikinci ilçede Ataşehir’dir. Ataşehir’de yine yüksek katlı binalara sahip bir ilçedir. 

Ataşehir evden eve nakliyat için de asansör kiralamak diğer ilçelere göre nispetten uygun ve daha kolaydır.

Teklif Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Mehmet Çolakoğlu Nakliyat
Mehmet Çolakoğlu Nakliyat
Merhabalar.
Ev ve Ofis taşıma hizmetleriniz için size 7/24 bilgi vermeye hazırız. 5 dakika içinde size dönüş Yapıyoruz..
DMCA.com Protection Status