İstanbul Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya saklamak için yeriniz yoksa ya da kıymetli eşyalarınız için evinizin yeterince güvenli olmadığını düşünüyorsanız her türlü durumda istanbul eşya depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizler için ayrılan farklı boyutlarda ve güvenlikli depolarımız sayesinde her türlü eşyalarınızı korunaklı bir şekilde saklayabiliyoruz. Bu depolarda aylık olarak uygulama yapılmaktadır. Depolarımızda eşyalarınızın saklama sürelerine sizler karar verebilirsiniz.

Depolarımızda yeriniz olmayan her türlü eşyayı saklayabiliriz. Bu bir buz dolabı olabilirken bir kasa da olabilir. 8 ayrı boyda saklama depolarımız bulunuyor. Kiralamanız gereken depo eşyalarınızın boyutlarına göre değişebilmektedir. Mini, midi, maksi, ultra, mega, 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde farlı boyutlarda depolama alanı alternatifiniz bulunuyor. Bu alternatifler sizlere eşya boyutunuza göre ödeme yapma imkanı sunuyor.

Depolama hizmeti alternatifimizden faydalanmak istediğiniz eşyalarınızın boyutu hakkında bir bilgiye sahipseniz depolama alanlarının boyutlarına göre bir fiyat teklifi sunulması da mümkün olmaktadır. Fakat gerçek bir fiyat verilebilmesi eşyalarınızın yetkililer tarafından tespit edilmesi gerekmektedir. Eşya depolama hizmetimizden faydalanmak için bizlerle 7/24 iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Eşya Depolama Fiyatları

Genel olarak aylık sabit ödemeler ile depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu fiyat içerisinde depo kiralama, taşıma, paketleme ve sigorta ücretleri de yer almaktadır. Sabit fiyatlar ile belirlenen süreler için sözleşmeler gerçekleştirildikten sonra eşyalarınızı depolarımıza yine bizler aracılığı ile yerleştirmeniz mümkün olmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamızın aynı zamanda vermiş olduğu depolama hizmeti fiyatları sizlerin eşya boyutlarına göre değişmektedir. Yani doğal olarak eşyalarınızın alabileceği depo alternatiflerimizin fiyatları geçerli. Tek bir aylık sabit ödemeler ile tüm depolama aşamalarının karşılığı alınmış olup ekstra bunun dışında bir ücret sizden talep edilmemektedir.

Ev Eşyası Depolama’da Sigorta

Eşyalarınızın korunması için depolarımızda gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Fakat her duruma karşı, taşıma, nakliye, depolama, teslim sırasında meydana gelebilecek her türlü problem için eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Her aşamasında bizler tarafından sigortalanan eşyalarınız ile ilgili endişe duymanıza gerek kalmadan depolama hizmetimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Sigorta işlemi için sizlerden ekstra ücret talep edilmezken eşyalarınız depomuzda durduğu sürece de taşıma süreçlerinde de eşyalarınız sigorta kapsamında kalmaktadır. Sigorta yapmayan ya da sigorta kapsamını oldukça kısıtlı tutan bazı firmalar sizlere yanıltıcı bilgiler verebilir. Yapılacak olan sigorta kapsamı ile ayrıntılı bilgiyi yetkililerimizden alabilirisiniz. Depolarımızda aylık olarak saklayabileceğiniz eşyalarınız için ev eşyası depolama süreleri adına firma yetkilileri ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Eşya Depolama Süreci

Eşya depolamayamine karar verdikten sonra bu işlem için firma araştırmanız gerekmektedir. Bu firmalar arasından güvenilir olanlarını seçmeniz gerekmektedir. Zira eşyalarınızı belli süreli emanet edeceğiniz firma size güven vermesi gerekmektedir. Bu yüzden referans bulabileceğiniz firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Güvenlik ve saklama koşulları uygun olan firmalar ile çalışmanız sizin ve eşyalarınız için gereklidir.

Eşya depolama için gerekli olan tüm güvenlik önlemleri mevcut olup, saklama koşulları için gerekli havalandırma, ilaçlama işlemleri de rutin olarak yapılmaktadır. Böylelikle eşyalarınız istediğiniz kadar depolarımızda güvenle durabilir. Aynı zamanda eşyalarınızın depolarda uygun şekilde istiflenmesi ise tecrübeli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede depolama alanında duran eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmemektedir.

Depolama yapmak istediğiniz eşyalarınız için bizler ile iletişime geçtikten sonra eşyalarınızın alınacağı adresten eşyalarınızı teslim alarak depolarımıza kendimiz getiriyoruz. Taşıma, nakliye işlemleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan bu işlemi çözmüş olabiliyorsunuz. Depolama sürecine dahil olan bu işlemler için sizden ekstra ücret asla talep edilmez. Depolama süresi dolduktan sonra ise aynı şekilde eşyalarınızı istediğiniz adrese aynı şekilde teslim ediyoruz.