mehmet çolakoğlu nakliyat banner
çolakoğlu nakliyat iletişim

Ev Eşyası Depolama

Kişiye Özel Ev Eşyası Depolama

Eşyalarınızı korumak istiyorsanız, Mehmet Çolakoğlu Nakliyat olarak kişiye özel depolama hizmetleri sunuyoruz. Eşyalarınızı korumak ve korumak için modern güvenlik sistemleriyle donatılmış depolama alanlarımızı kullanabilirsiniz. İşte kişiye özel ev eşyası depolama hizmetimizle ilgili ayrıntılar

 

kişiye özel ev eşyası depolama hizmetimizle ilgili ayrıntılar:

Depolama Güvenliği

Ev eşyalarınızı güvende tutmak bizim önceliğimizdir. Depolama alanlarımız aşağıdaki güvenlik önlemleri ile korunur:

 • 7/24 Güvenlik Kameraları: Depolama alanlarımız, 24 saat boyunca güvenlik kameraları tarafından izlenir. Herhangi bir hareket veya olağandışı durum değişiklikleri anında müdahale edilir.

 • Elektronik Kapı Erişimi: Depolama kapasitesine yalnızca yetkili personel ve depolama sahipleri erişebilir. Elektronik kartlar veya şifreler ile depolama işlemleri yapılır.

 • Yangın Güvenliği: Depolama alanlarımızın ömrünü uzatır ve söndürme sistemlerini sağlar.

 • Hırsızlık Önleme: Hırsızlık önleme sistemleri, depolamayı korumak için kullanılır. Ayrıca her bir depo alanı kilitlenebilir ve sadece sizin tarafınızdan açılabilir.

Özel Depolama Seçenekleri ve Fiyatlar

Depolama seçeneklerine uygun olarak farklı depo seçenekleri sunuyoruz. İşte aylık depolama fiyat tabloları ve depo hacimleri:

Depo BoyutuAylık Ücreti
5 m³500TL
10 m³1500TL
15 m³1700 TL
20 m³2000TL
25 m³2500TL

Daha büyük depolama alanları ve özel ihtiyaçlarınız için lütfen benimle iletişime geçin. Ayrıca depo sürenizi ve gereksinimlerinize göre özelleştirilmiş ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Depolama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmek için bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin. Boyut eşitliği olmadan özgürlük duyarlılığınız.

Genel Maliyet Bilgisi

Evden eve nakliyat hizmetinin genel maliyeti, bir dizi faktörüne bağlı olarak değişkenlik gösterir. İşte genel maliyet özellikleri faktörleri ve tahmin maliyet aralıkları:

 1. Taşınacak Eşyaların Miktarı: Taşınacak eşyaların miktarını, taşımanın maliyetini büyük ölçüde etkiler. Daha fazla eşya taşıma, daha büyük bir taşıma aracı gerektirebilir ve daha fazla çalışma süresi mümkündür. m³ (metreküp) veya ton cinsinden hesaplanır.

 2. Taşınacak Mesafe: Taşınacak mesafe, taşınmazın maliyeti önemli etkiler ölçüsünde. Şehir içi taşınmalar daha uygun takviye olabilirken, şehirlerarası veya uluslararası taşınmalar daha genişe neden olabilir.

 3. Kat Durumu: Taşınızın veya taşınacağınız katın durumu da maliyet etkileri. Dairenin yüksek katlarda olması, taşıma işçiliği için daha fazla zaman ve emek gerektirebilir. Ayrıca asansörün kullanılabilirliği de maliyet etkileri.

 4. Paketleme Hizmeti: Nakliyat firmasının paketleme hizmeti, maliyeti katlanabilir. Eşyalarınızın profesyonelce paketlenmesi, taşıma sırasında daha fazla güvence sağlar.

 5. Montaj/Demontaj Hizmeti: Eşyaların montajı veya demontajı gerekir, bu hizmet ek maliyete uygundur.

 6. Taşınma Tarihi: Taşınma tarihi, maliyeti değişebilir. Özellikle yoğun değişimlerin (yaz ayları), boyutları daha yüksek olabilir.

 7. Sigorta: Taşınma sırasında eşyalarınızın sigortalanması maliyeti ek bir faktör olabilir. Sigorta, olası hasarların kaybı veya karşılanması için önemlidir.

 8. Nakliyat Firması: Farklı nakliyat firmaları, farklı ödeme oranları ve tarifeler sunar. Birden fazla nakliyat firmasından fiyat teklifi almak, en iyi fiyatın toplamına yardımcı olabilir.

Yukarıdaki faktörlerin göz önüne alınması, evden eve nakliyatın maliyeti oldukça değişken olabilir. Genel bir tahmin vermek gerekirse, bir 2+1 dairenin şehir içi harcamasının maliyeti 15.000 TL ile 30.000 TL arasında değişebilir. Ancak bu sadece bir tahmin olup, taşımanın özelleştirilmesi ve tekliflerin karşılanması mümkündür.

Taşınma maliyeti hakkında daha kesin bilgi almak için, taşınmaz ayrıntılarınızı ve ihtiyaçlarınızı bir nakliyat firmasıyla paylaşarak özel bir fiyat teklifi aralıkları önemlidir. Bu, sizi taşıma sürecini karşılayacak maliyetleri daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

İster Oda İster Konteyner Saklama Odaları

Mehmet Çolakoğlu Nakliyat Depolama

Depolama koşulları, Mehmet Çolakoğlu Nakliyat gibi profesyonel depolama hizmeti sunan şirketlerde genellikle çok iyi ürünler ve eşyalarınızın karşılığını sağlamak için çeşitli önlemler alınır. İşte genellikle depolama hizmetlerinde sunulan koşullar:

 1. Temizlik ve Düzen: Depolama alanları temiz ve düzenli tutulur. Bu, eşyalarınızın toza veya kirli bir kişinin maruz kalmamasını sağlar.

 2. Güvenlik: Depolama alanlarına genellikle 7/24 güvenlik kameraları ve alarm sistemleri ile donatılır. Elektronik kapı anahtarı, yetkisiz kişilerin depo ayarlarına girişini engeller.

 3. Yangın Güvenliği: Depolama alanları, büyüme güvenliği açısından düzenli olarak kontrol edilir ve yangın söndürme sistemleri ile donatılır.

 4. Nem ve Sıcaklık Kontrolü: Hassas eşyaların saklanması için nem ve sıcaklık kontrolü sağlanır. Bu, eşyalarınızın neminden veya ölmenizin etkilenmesini engeller.

 5. Sigorta: Depolama alanlarında saklanan eşyaların sigortalanması genellikle önerilir ve bazen zorunlu olabilir. Sigorta, eşyalarınızın güvenlik açısından önemlidir.

 6. Paketleme Malzemeleri: Depolama alanları, kolaylığın değiştirilmesi durumunda ek paketleme malzemeleri ve kutular sağlar.

Oda M3

5 , 10 , 15 , 20 , 25 M3 şeklinde odala

Toplam oda sayısı

385

Kapasite

Kişiye Özel Odalar

Nakliye Ücreti

2500 TL Ortalama 

Ev Eşyası Depolama ile ilgili en çok sorulan sorular

 ev eşyası depolama hizmeti ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, işte genellikle bazı sorular ve yanıtlar:

01.

02.

03.

04.

Canlı Destek ve ya WhatsApp üzerinden Teklif alın

Online Ekspertiz hizmetimiz sayesinde Whatsapp ve ya Face time üzerinden hemen nakliye teklifi alın.