mehmet çolakoğlu nakliyat banner
çolakoğlu nakliyat iletişim

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar, İstanbul’un güzel semtlerinden biri ve ev taşıma veya evden eve nakliyat hizmeti için profesyonel taşıma firması bulunmaktadır.

Ev taşıma veya evden eve nakliyat hizmetleri, taşınacak eşyaların türüne, adedine ve taşınacak mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle, en uygun fiyat ve hizmeti almak için öncelikle eşyalarınızın listesini çıkarmanız ve taşınacak mesafeyi belirlemeniz gerekir.

Adalar’da birçok nakliyat firması bulunmaktadır ve aralarından seçim yaparken dikkatli olunması önemlidir. Güvenilir bir nakliye şirketi seçmek için internet üzerinden araştırma yapabilir, müşteri yorumlarını okuyabilir ve referanslarını gördüğümde. Ayrıca, şirket lisanslı ve sigortalı olup olmadığını da kontrol etmek gereklidir.

Profesyonel bir ev taşıma veya evden eve nakliyat şirketi, eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi konusunda ekipler bulundurur. Taşıma sırasında operasyonlarını herhangi bir hasar için de sigorta hizmetleri sunar.

Sonuç olarak, Adalar’da ev taşıma veya evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, öncelikle taşınacak eşyalarınızın listesini çıkararak ve güvenilir bir nakliyat firması işe almaya başlayabilirsiniz.

Mehmet ÇOLAKOĞLU Nakliyat’ın  yüksek eğitimli uzman personeli sorunsuz evden eve nakliyat ve  paketleme  hizmetleri ve gelişmiş taşıma kutuları ile İstanbul’un  her yerine stressiz bir taşınma sağlar.

Adalar Ev Taşıma, İstanbul genelinde kapsamlı bir hizmet noktaları ağının yanı sıra ülke çapında taşıma, hizmeti sunmaktadır.

Ev Eşyalarınızı tam anlamıyla bu kıtanın herhangi bir yerine ustalıkla teslim edebiliriz.

Son 70 yıldaki başarımızın temel taşı, üstün İstanbul evden eve nakliyat   arası taşınma hizmetlerimiz olmuştur. Milyonlarca İstanbulluyu  taşıdık ve sayısız müşteri hizmeti mükemmelliği ödülü aldık .

Adalar Evden eve nakliyat
Adalar Evden eve nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un herhangi bir semtinden Adalara veya Adalardan İstanbul’un herhangi bir semtine taşınacaksanız bu işlemin diğer evden eve nakliyat işlemlerinden farklı olduğunu bilmelisiniz.

Adalar nakliyesi en az iki gün süren bir nakliyat işlemidir.

Firmamız Adalar evden eve nakliyat 65 yıldır evden eve nakliye ve ofis taşıma işlemi yapmakta olup bu süreç içinde yüzlerce müşterisini adalara taşımıştır.
Adalar ilçesine taşınmak için bir kaç prosedür gerekmektedir.

Firmamızla temas kurduktan sonra firma eksperimiz eşyanızın tespitini yapıp taşınmanız için size en uygun taşıma planını oluşturur gerekli fizibilite çalışmasını yaptıktan sonra taşıma için gerekli işlemleri başlatır.

Adalar Ev Taşıma Şirketi

Adalar nakliye indirim fırsatı başladı İş bankası ve Garanti bankası çalışanları ve sağlık çalışanlarının adaya taşınmalarında müşterilerimize yüzde 10 indirim yapılmaktadır

Detaylı bilgilendirme için bizi sosyal medya üzerinden takip edin.
İnstagram: @kolaytasin

Adalar Taşıma Şirketi sayesinde zamanında ve güvenli şekilde eşyalarınız Türkiye’nin her yerinden İstanbul’un tüm Adalarına zamanında ve en iyi paketleme sistemleri ile paketlenerek taşınır.

Paketleme

Eğer taşınacaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli konu ev eşyalarınızın paketlenmesidir. Firma olarak, Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır.

Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı kutulanmalıdır. Siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir.

Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.

Kamyon içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir.

Evden Eve Depolama

Adalar nakliyat
Adalar nakliyat

Adalar firması olarak ev eşyası depolama hizmetlerini İstanbul/Maltepe bölgesinde bulunan Eşya Depolama Alanımızda depolamaktayız. Siz de; Eşya ve mallarınızı Adalar depolarında muhafaza edebilirsiniz.

Depolarımızda 24 saat güvenlik elemanları ve muhafaza görevlileri bulunur.

Depolama hizmeti ve detayları hakkında bizi arayınız.

Adalar Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul’un Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalı ada, Sedef adası, Sivri ada, Yassıada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası adlı 9 adadan oluşan ilçesidir. Adalar ilçesinin merkezi Büyükada olup, ilçe 5 mahalleden oluşmaktadır;

İstanbul’a bağlı bir çok ada vardır, bunlar sırayla Heybeliada, Kınalı ada, Burgaz adası ve büyük adadır, büyük ada ismini eski bizanslılardan alır, bu bölgeye ada denmesindeki en büyük neden, toprakları dönemin sürgün yeri olarak kullanılmasıydı, o zamanlar, saray ileri gelenleri cezalarına göre herhangi bir adaya sürgün edilmekteydi, şu an arık adalar kozmopolit bir yaşam sürülmektedir, tatil bölgeleri, plajları ve her daim İstanbul’un göz bebeği halini alır, şirketimizi olarak eşya depolama, evden eve nakliyat, ev taşıma, ofis malzemeleri taşıma gibi bir çok hizmetleri ile adalar halkının yanındadır.

Firmamız çalışmalarını sürdürürken gerekli özeni göstermektedir. Adalar nakliyat ekibini büyük dikkatle oluşturmaktadır. Çalışmamızın kalitesi ile ters orantılı olarak fiyatlarımız müşterilerimizin uygun bulacağı meblağlardadır.

Taşıma esnasında dikkat ettiğimiz bir diğer konu da eşyaların temiz bir şekilde taşınmasıdır.

Gerekli ambalaj malzemelerini kullanırken hijyen kuralarına dikkat ediyoruz.

Eşyaların taşınma sonrasında herhangi bir temizlemeye ihtiyaç bırakmadan nakliyat işlemini tamamlamaktayız. Sizlerde evinizin veya ofisinizin en özenli şekilde taşınmasını istiyorsanız bizi arayın.

Detaylı bilgi için https://www.adalarnakliyat.com.tr | Adalar Nakliyat olarak en önemli farkımız, evden eve nakliyat hizmetimizde, taşıma ekibi ile birlikte uzman eksperlerimiz taşınma gününün başından sonuna kadar sizlere eşlik etmesidir. Adalar Nakliye bir Kolay Taşın projesidir..

Adalar evden eve nakliyat firması olarak ev taşıma dışında diğer taşımacılık hizmetlerini de vermekteyiz. parça eşya taşıma, Sıfır mobilya taşıma gibi hizmetler de vermekteyiz.

Sunduğumuz Hizmetler

Adalar Evden Eve Nakliyat Hizmeti
En İyi Adalar Evden Eve İstanbul
Adalar de Evden eve Taşıma
Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalara Taşınmak

Güzel manzara ve araçsız sokakları ile ada yaşamı birçok kişinin hayalidir. Ada yaşamının avantajlarını sizin için yazmaya karar verdik. Bilgi: www.adalarnakliyat.com.tr adresinde!

Büyük adaya Eşya nasıl taşınır?

Adalar Evden Eve Nakliyat nasıl yapılır?

Adalar evden eve nakliyat, evden eve nakliyat işlemlerinin daha zorlu bir ortamda gerçekleştirilmesi anlamına gelir.

Adalara evden eve nakliyat için, güvenilir bir nakliye firması seçmek çok önemlidir. Uzmanlaşmış nakliye firmasının, alanındaki deneyiminin ve ekiplerinin Adalar’daki evden eve nakliyat işlemlerinde profesyonellik göstermesi gerekir.

Bu, nakliye şirketinin müşteriye neler yapabileceğinin ve işlemlerin nasıl gerçekleştirileceğinin planlanmasını kolaylaştıracaktır.

Adalar evden eve nakliyat işlemleri, çoğu zaman, belli bir süre içerisinde gerçekleştirilmelidir. Nakliye şirketinin, taşınma işleminin tüm aşamalarının tamamlanması için belirlenen süreye uyum sağlaması gerekir.

Mehmet Çolakoğlu Nakliyat | mehmetcolakoglu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir