mehmet çolakoğlu nakliyat banner
çolakoğlu nakliyat iletişim

Son yıllarda Pandemi’den sonra özellikle insanlar daha sakin ve doğa içerisinde yer alan yerlere akın etmeye başladı. Bunların başında ise Bodrum geliyor. İstanbul’dan bodruma insanlar salgın sürecinde ciddi bir akın gerçekleştirdi. Özellikle nakliyat şirketlerine bu konuda önemli işler düştü. Firmamız, son 5 yılda İstanbul bodrum evden eve nakliyat seferlerini neredeyse 1 yılda gerçekleştirdi. Bodrum’a rağbetin olmasının sebebi, doğası, yeşilliği ve daha çok yaşam alanının olmasıdır. Böyle cazip bir yere özellikle elit kesimden büyük bir patlama yaşandı. Firmamız verilerine göre özellikle; Etiler , Göktürk , Şişli ve Kadıköy bölgelerinden yoğun bir göç gerçekleşti.

istanbul bodrum evden eve nakliyat
İstanbul – Bodrum Nakliyat
İstanbul Bodrum arası nakliyat fiyatlarımız da yaşanan yoğun talep karşısında firma olarak gider ve maliyetlerin artması sonucu fiyatlarda güncellemelere gittik.

İstanbul bodrum evden eve nakliyat fiyatlarımız 1+1 ev için 4500 TL’den başlamaktadır. Diğer ev ve Eşyalar için de fiyatlarımız güncellendi.

2+1 ev eşyası taşıma fiyatlarımız: 6000 TL ‘den başlamaktadır.

İstanbul Bodrum arası taşıma ‘da Sigorta yapıyor musunuz?
Tüm taşıma işlemlerimiz sigortalı yapılmaktadır.

İstanbul Bodrum Nakliyat Firması kaç yıllık bir firma?
Firmamız, 1953 yılında kurulmuş olup, ev ve ofis eşyası taşıma alanında uzmandır.

Eşyaları siz mi paketliyorsunuz?
Tüm eşyaların paketlenmesi ve kurulum işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Duvar delme ve duvar montajı yapılıyor mu?
Firmamız duvara matkap ve delme işlemleri yapmamaktadır.

Ekonomik ve sosyal yönden Türkiye’nin en gelişmiş illerinin başında gelen İstanbul’da binlerce insan yaşamaktadır. Yoğun nüfus trafiğinden dolayı en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri de nakliyat faaliyetleridir. Ev ve ofislerini şehir içindeki farklı noktalara taşıyan birçok kişi bulunmaktadır. Bu alanda şehir içi nakliyat hizmetleri öne çıkmaktadır. Uzun senelerdir İstanbul ili için verilen kaliteli ve gelişmiş şehir içi nakliyat hizmetleri bulunmaktadır. İstanbul şehir iç nakliyat sektöründe hizmet veren firmalar, tüm semt ve ilçelerde faaliyet yürütmektedir.

İstanbul’un tüm bölgeleri için verilen nakliyat hizmetlerinde bazı kriterlere dikkat edilmektedir. Şehir içinde yapılan nakliyat hizmetlerinde müşterilerin mağdur olmaması için verilen birçok hizmet bulunmaktadır. Müşterilerin tercihlerine göre sunulan nakliyat yöntemlerinde gelişmiş teknikler kullanılmaktadır. Anahtar teslim nakliyat faaliyetleri ile taşınma sürecinin tamamında profesyonel personeller görev almaktadır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir