mehmet çolakoğlu nakliyat banner

Türkiye’nin iki gözbebeği olan İstanbul ve İzmir arasında evden eve nakliyat hizmeti sunan birçok firma mevcuttur.

Firmalar, nakliye hizmeti için ücretlendirme konusunda kendilerine özgü farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıklar,eşyanın çokluğu/azlığı, özellikleri ve hatta teslimat zamanı gibi çeşitli faktörlere göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıca, bazı firmalar, İstanbul’dan İzmir’e evden eve nakliyat hizmeti için özel indirimler ve promosyonlar sunmaktadır. Bu nedenle, İstanbul’dan İzmir’e evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenlerin, piyasadaki farklı seçenekleri karşılaştırarak en uygun fiyat ve hizmeti almaları önerilmektedir.

İzmir  İstanbul evden eve nakliyat
İstanbul İzmir Nakliyat

Evden eve nakliyat nasıl yapılır?

İstanbul İzmir evden eve nakliyat, taşınacak eşyaların belirlenmesi ve kalitesinin kontrol edilmesinden başlayarak, eşyaların paketlenmesi, önceki adreslerden alınması, taşınacak adrese teslim edilmesi ve yeni adrese yerleştirilmesi gibi adımları içerir. Taşınacak eşyaların paketlenmesi, sigortalanması ve taşınacak adresin belirlenmesi gibi işlemler, nakliye şirketinin personel tarafından yapılmalıdır. Ayrıca, plastik kılıflar, köpük, kutu veya kartonlar kullanılarak eşyaların çizilmesi, kırılması veya zarar görmemesi için özel olarak paketlenmelidir. Eşyalar, taşınacak adrese teslim edildikten sonra, nakliye şirketinin personelleri tarafından yeni adrese teslim edilir ve eşyaların yerleştirilmesi ve paketlenmesi sağlanır.

KOLAY TAŞIN ile İstanbul’dan İzmir’e Taşıma;

Kolay Taşın, İstanbul’dan İzmir’e taşıma hizmetleri kapsamında bütün eşyaların sigortalanmasını sağlamaktadır. Eşyaların kaliteli ve güvenli bir şekilde nakledilmesi için profesyonel ekip tarafından paketlenmesi sağlanmaktadır.

Paketlenmiş eşyalar klimalı araçlarla güvenli bir şekilde İzmir’e nakledilmektedir. Eşyaların nakliyesini takip etmek isteyen müşteriler Kolay Taşın ile iletişime geçerek tüm işlemleri takip edebilmektedir.

Kolay Taşın kaliteli ve güvenli taşıma hizmeti sunmak için son teknoloji ürünlerini kullanmaktadır. Kaliteli evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler Kolay Taşın ile iletişime geçerek hizmetlerinden faydalanabilirler.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyat Listesi Güncel 2023

Kime / KimdenOda SayısıFiyat (Fiyatlar tahminidir)
İstanbul İzmir Nakliyat Fiyatları3+117.000 – 25.000 
İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları2+115.000 – 20.000 
İstanbul Nakliyat Ücretleri1+110.000 – 17.000 
İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat ÜcretleriVilla20.000 – 40.000 
Ev Taşıma ÜcretleriParça Eşya5.000– 9.000 

*Fiyatlar ve süreler tahminidir. Mevsime ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilirler.

İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti için neler yapmalı ?

1. Taşınacak Eşyaların Belirlenmesi: İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenlerin öncelikle taşınacak eşyalarının belirlenmesi gerekmektedir. Eşya listesi hazırlanarak nakliye işlemleri başlatılmalıdır.

2. Sigortalama: Taşınacak eşyaların sigortalanması gerekmektedir. Çolakoğlu Taşıma her türlü tehlikeye karşı eşyaların sigortalanmasını sağlamaktadır.

3. Paketleme: Taşınacak eşyaların paketlenmesi profesyonel ekip tarafından yapılmalıdır. Kaliteli paketleme malzemeleri kullanılarak eşyaların güvenli bir şekilde nakledilmesi sağlanmalıdır.

4. Nakliye: Eşyaların nakliyesi klimalı araçlarla güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Çolakoğlu Taşıma, kaliteli hizmet anlayışı ile her türlü taşıma hizmetini kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmaktadır.

5. Müşteri Memnuniyeti: Çolakoğlu Taşıma her zaman müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile her türlü taşıma hizmetinin uygun fiyatlara sunulmasını sağlamaktadır.


Bizim ekibimiz sizin İstanbul’dan İzmir’e parsiyel ev eşyalarınızı taşımak için hazırdır. Bizim güvenilir şoförlerimiz size profesyonel hizmet sunmak için uygun araç ve ekipmanlarla birlikte güvenli bir şekilde taşıma hizmeti sunacak. Eşyalarınızın taşınması sırasında aynı zamanda mümkün olan en iyi şekilde paketlenmesini sağlayacağız. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde İzmir’e teslim edilmesi için her türlü önlemi alacağız. Ayrıca, tüm eşyalarınızın teslimatı sırasında gözetim altında tutulacağından emin olabilirsiniz. Bizim ekibimiz sizin İstanbul’dan İzmir’e parsiyel ev eşyalarınızın taşınması için her zaman hazırdır.

İstanbul İzmir Parsiyel Eşya Taşıma


Bizim ekibimiz sizin İstanbul’dan İzmir’e parsiyel ev eşyalarınızı taşımak için hazırdır.

Bizim güvenilir şoförlerimiz size profesyonel hizmet sunmak için uygun araç ve ekipmanlarla birlikte güvenli bir şekilde taşıma hizmeti sunacak. Eşyalarınızın taşınması sırasında aynı zamanda mümkün olan en iyi şekilde paketlenmesini sağlayacağız.

Eşyalarınızın güvenli bir şekilde İzmir’e teslim edilmesi için her türlü önlemi alacağız. Ayrıca, tüm eşyalarınızın teslimatı sırasında gözetim altında tutulacağından emin olabilirsiniz. Bizim ekibimiz sizin İstanbul’dan İzmir’e parsiyel ev eşyalarınızın taşınması için her zaman hazırdır.

İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir evden eve nakliyat , İstanbul’daki merkezimizden yönettiğimiz nakliyat işlemleriyle tanınan bir firma olarak nakliyat sektöründe bilinmektedir. Şehir içi ve Şehirlerarası taşımacılıkta liderliğe oturmuş olan firmamızda yoğun olarak İstanbul İzmir arası Evden Eve Nakliyat işlemleri yapmaktadır. 

Genellikle okul zamanlarında taşınan aileleri baz aldığımızda nakliyat sektöründe verilen garantilerin tamamını firma olarak vermekteyiz.

Uzman taşıma kadrosu ve profesyonel statüde bulunan nakliyat araçlarımızla insanların her türlü eşyasını bir yerden bir yere garantili olarak teslim etmekteyiz.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliye Hizmetlerimiz aşağıda sunulmuştur.

• Evden eve nakliye hizmetleri;

– Taşıma ve paketleme hizmetleri

– Asansörlü nakliye hizmetleri

– Eşyaların güvenli bir şekilde taşınması

– Eşyaların zarar görmemesi için özel paketleme ve ambalajlama hizmetleri

– Güvenli ve hızlı teslimat

– Nakliye sırasında oluşabilecek her türlü arıza için müşteri desteği ve garanti

– Müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel hizmet anlayışı

İstanbul İzmir Eşya Depolama;

İstanbul İzmir Eşya Depolama, müşterilerin ürünlerini, seyahatlerini veya taşınmalarını güvenli bir şekilde depolamalarını sağlamak için tasarlanmış bir hizmettir.

Depolama hizmeti, İstanbul ve İzmir’deki kiralık depolama alanlarını kullanmaktadır.

Depolama alanlarının çoğu, müşterilerin eşyalarının korunması için güvenlik ve izleme sistemleriyle donatılmıştır.

Ayrıca, depolama alanlarının çoğu, klima veya diğer kontrol sistemleriyle donatılmıştır. İstanbul İzmir Eşya Depolama, müşterilerine düşük depolama ücretleri, güvenlik ve konfor sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir