mehmet çolakoğlu nakliyat banner

Silivri Evden Eve Nakliyat firması olarak çalışma arkadaşlarımızın her biri işini en iyi yapan, kaliteli insanlar olup sizlerle sorunsuz nakliyat gerçekleştirmek istiyor. Eşyalarınızı araçlarımıza yerleştirirken dikkatli ve düzenli bir şekilde eşyalarınız zarar görmeden yerleşiyor. Eşyalarınız paketleme aşamasındayken ise eşyalarınıza uygun malzemeler kullanılarak zarar gelmesinin önüne geçiyoruz.

Sizlerde nakliyat sonrasında mağdur olmamak adına firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Disiplinli kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için burada olacağız. Eşyalarınız bizimle birlikte güvende olacaktır. Tanışmanız gerekiyorsa eğer firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Silivri nakliyat
Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri Nakliyat Şirketi

Eşyalarınız en ufak bir sıkıntı yaşamadan yeni adreslerinize sağ sağlim teslimat işlemini yerine getiriyoruz. Siz müşterilerimize sunduğumuz fiyatların neredeyse tüm nakliyat şirketlerinden daha uygun bir değerde olduğunu söylemek isteriz. Çünkü bizim şirketimiz için tek ve en önemli amaç, gaye siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Sunduğumuz hizmet karşılığında siz müşterilerimizin memnun kalmadığını görürsek eğer sunduğumuz hizmette başarısız olmuşuz demektir. Bizde Silivri Şehirler Arası Nakliyat firması olarak siz müşterilerimizin biz tarafından verilen hizmet karşılığından şirketimizden mutsuz ayrılmanızı hiç ama hiç istemeyiz. İşte bu yüzden nakliyat hizmetinin her aşamasında aşırı şekilde hassasiyet ve önem göstermekteyiz. Çünkü sizin bize emanet ettiğiniz o eşyalarınıza en ufak bir zarar, en ufak bir darbe hatta çizik bile gelmemesi lazım. Çünkü o eşyalar siz müşterilerimizin bize emanetleridir. Tüm eşyalarınızı teker teker şirketimiz tarafından sigorta yapmaktayız.

Silivri Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Müşteri için yapamayacağımız şey yoktur. Sizler için gün geçtikçe kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. 

Silivri Asansörlü Nakliyat araçlarımızı da ihmal etmiyoruz. Teknoloji ile birlikte gelişen araçlarımız müşterinin memnuniyetini kazandı. Sizlere kaliteli hizmet verebildiğimiz için firma olarak bunun gururunu yaşıyoruz. Nakliyat firması olarak bu sektörün içinde gelişme gösteren tek firmayız.

Sizlere de kaliteli hizmet vermek istiyoruz. İçinizi rahatlatmak adına da bizlerden bilgi alabilirsiniz. Bilgi aldıktan sonra firmamızdan hizmet almak için direk olarak bizleri tercih edeceksiniz.

Silivri Nakliye, yeni nesil taşımacılık sistemleri, sigorta güvenceleri ile sizlerin memnuniyetini sağlayacak olan Silivri nakliyat hizmetleri vererek her geçen gün daha geniş kitlelere kendini tanıtmayı başarmıştır. Hemen firmamıza ulaşarak eşya taşıma hizmetleri alabilirsiniz.

Kurumsal Silivri Evden Eve Nakliyat Firmanız

Silivri Evden Eve Nakliyat firması aynı zamanda taşıma yaptığı eşyaları sigortalaması ile de bir adım ön plana çıkmaktadır. Bu sayede müşterilerin taşıma süreci boyunca kafanızda tek bir soru işareti dahi oluşmamalı..

 Silivri Kurumsal NakliyatSilivri Ev Taşıma
 Firma Vergi LevhasıOnaylı Kurumsal
 Firma Araç Durumu10 Adet araç ile Tüm İstanbul’a hizmet vermekteyiz.
 Firma K3 Yetki BelgesiEND üyesi Şirket.

Kolay Taşın İnstagram

Sıkça Sorulan Sorular

Silivri evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Silivri evden eve nakliyat fiyatları eşyaların durumuna göre değişmektedir. Ancak ortalama fiyatlar 5000 TL civarıdır.

Nakliye hizmetlerinde paketleme nasıl yapılır?

Eşyalarınızın zarar görmemesi adına en uygun şekilde paketleme işlemi profesyonel ekibimizce gerçekleştirilmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetinde sigorta neleri kapsıyor?

Tarafımızca yapılan taşıma işlemi sırasında oluşan her şeyi kapsamaktadır. Özel Nakliyat kaskosu yapmaktayız.

Şehirler arası nakliyat hizmeti veriyor musunuz?

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Modüler asansörlü nakliye hizmeti veriyor musunuz?

17 kata kadar çıkabilen asansör ile hizmet vermekteyiz.

@kolaytasin

Silivri nakliye Fiyatları
şehirler arası nakliyat
Silivri nakliye
asansörlü nakliyat Silivri
Evden Eve Silivri
Evden Eve Nakliyat Kolay Taşın
Mehmet Çolakoğlu Nakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir